Home
Shop
Wishlist0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

Aroma Prestige Organic Black

4,49 

Buy Now Krahasoni
EAN: 5907718925159
Availability: In Stock
SKU:999568

Një freskues ajri universal i bazuar në fibra organike të njomur me aromë dhe i mbyllur në një kuti alumini. Aroma lëshohet përmes vrimave në kapakun plastik. Është elegant dhe i lehtë për t’u përdorur. E disponueshme në 3 parfume parfumesh.

UDHËZIME PËR PËRDORIM:
Hiqni kapakun plastik. Hapni kapakun e aluminit të kanaçes. Vendoseni kapakun e plastikës përsëri dhe shijoni aromë intensive. Produkti mund të vendoset në një mbajtëse filxhani ose nën një nga sediljet e përparme.

TEKNOLOGJIA:
Organike – fibra organike të njomura me aromë, të mbyllura në një kuti alumini. Aroma lirohet gjatë procesit të avullimit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Aroma Prestige Organic Black”
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Product has been added to your cart