Home
Shop
Wishlist0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

Praxis brush per felne 4211

3,49 

Buy Now Krahasoni
EAN: 8711293042111
Availability: In Stock
SKU:4211

Furça luksoze e rrotave me aliazh ju lejon të pastroni dizajne komplekse të rrotave dhe zona të vështira për t’u arritur. Përdorimi i furçës së rrotave të aliazhit ju ndihmon të pastroni zonat që janë të vështira për t’u arritur me një sfungjer, duke rezultuar në një përfundim të ekspozitës edhe në modelet më komplekse të rrotave.

– Dorezë gome e butë dhe komode
-Qimet që nuk gërvishten
-Ndihmon në pastrimin e pluhurit të frenave dhe papastërtive të rrugës nga rrotat e aliazhit
-E dizenjuar për t’ju dhënë një përfundim profesional

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Praxis brush per felne 4211”
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Product has been added to your cart