Home
Shop
Wishlist0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

Sonax Lecke per bicikel

3,49 

Buy Now Krahasoni
EAN: 4064700852006
Availability: In Stock
SKU:852000

SONAX BIKE – Leckë për biçikleta 40x50cm – 852000

SONAX BIKE – Leckë për biçikleta
Mirëmban dhe mbron të gjitha pjesët e biçikletës. Mund të përdoret edhe për biçikletat elektronike. Papastërtitë largohen dhe eliminohen shpejtë dhe lehtë. 40×50 cm

Weight 0,1 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sonax Lecke per bicikel”
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Product has been added to your cart