Home
Shop
Wishlist0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

SONAX Brushë Speciale per kime

13,99 

Buy Now Krahasoni
EAN: 4064700491403
Availability: In Stock
SKU:491400

SONAX Brushë Speciale – 491400

Shpejtë dhe lehtë largon qimet e kafshëve nga ulëset, tapiceritë dhe tepihët. SONAX Brusha Speciale ka fije të gjata të gomës të cilat mbledhin të gjitha qimet e kafshëve dhe nuk e dëmtojnë sipërfaqen të cilën e trajtojnë.

Weight 0,3 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SONAX Brushë Speciale per kime”
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Product has been added to your cart