Home
Shop
Wishlist0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

SONAX Largues i Gërvishtjeve 75ml

7,49 

Buy Now Krahasoni
EAN: 4064700305007
Availability: In Stock
SKU:305000

SONAX Largues i Gërvishtjeve 75ml – 305000

SONAX Largues i Gërvishtjeve Largon gërvishtjet në plastik, perspex dhe plexiglass. Për përdorim në drita të veturave, dritare plastike konvertuese, mikrobus kampimi në dritaret e barkës dhe aeroplanit, telefonave celularë dhe në treguesit e orëve, mobileve me xhama akrilik etj.

Weight 0,1 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SONAX Largues i Gërvishtjeve 75ml”
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Product has been added to your cart