Home
Shop
Wishlist0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

SONAX Losion Për Kujdesie Të Lëkurës 250ml

8,99 

Buy Now Krahasoni
EAN: 4064700291140
Availability: In Stock
SKU:291141

SONAX Losion Për Kujdesie Të Lëkurës – 291141

SONAX Losion Për Kujdesie Të Lëkurës Losion i cilësisë së lartë për pastrimin dhe kujdesin e lëkurave te buta të makinave, motoçikletave, artikujve të tjerë si dhe lëkurave artificiale. Heq papastërtitë, vajin dhe yndyrat. Përmbajtja e produktit mban lëkurën të zhdërvjellët. Me aromë të lëkurës dhe mbrojtje ndaj rrezeve Ultra Violete.

Weight 0,3 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SONAX Losion Për Kujdesie Të Lëkurës 250ml”
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Product has been added to your cart