Shtëpi
Dyqane
Shkencëtarët0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

SONAX PROFILINE FS 05-04(Pastë abrazive) 1L

31,99 

Krahasoni
EAN: 4064700319301
disponueshmëria : S’ka stok
SKU:319300

Polir për ngjyra të humbura dhe me gërvishtje. Largon mbledhjet e pluhurit, ngjyrosjën e tepërt, shenjat që mbesin pas polirimit të veturës dhe gërvishtjet. Pa Silikon.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SONAX PROFILINE FS 05-04(Pastë abrazive) 1L”
Review now to get coupon!

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Kthim në top
Produkti është shtuar në çantën tuaj