Home
Shop
Wishlist0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

Sonax Profiline Mbrojtje – Rezistencë ndaj ujit per tekstil 1 L

38,99 

Buy Now Krahasoni
EAN: 4064700310308
Availability: In Stock
SKU:310300

SONAX Profiline Mbrojtje – Rezistencë ndaj ujit per tekstil 1L – 310300

Formulimi inovativ nuk përmban rrëshira fluorokarbone dhe përdor rrëshira silikoni të cilësisë së lartë për të ngopur çatitë e konvertueshme, sediljet, tendat, tekstilet e jashtme, etj., duke i bërë ato jashtëzakonisht të papërshkueshme nga uji (këndi i kontaktit >150°).

Ka një efekt të jashtëzakonshëm kundër ujit
Këndi i jashtëzakonshëm i kontaktit 150° (efekt rruaza)
Rifreskon ngjyrat
Mbron kundër ndotjes së mëtejshme
Impregnim me bazë silikoni
Universalisht i zbatueshëm

Weight 1 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sonax Profiline Mbrojtje – Rezistencë ndaj ujit per tekstil 1 L”
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Product has been added to your cart