Home
Shop
Wishlist0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

SONAX Profiline Pastrues I Plastikave të 1L

14,99 

Buy Now Krahasoni
EAN: 4064700286306
Availability: In Stock
SKU:286300

Pas1s pa përmbajtje të silikonit dhe tretësit, me përmbajtje polimeri për të gjitha plastikat e brendshme të veturës. Ideale për sipërfaqet matt dhe sipërfaqe të tjera. Bën sipërfaqen matt antistatike dhe kundër pluhurit. Me aromë të këndshme.

Weight 1000 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SONAX Profiline Pastrues I Plastikave të 1L”
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Product has been added to your cart