Home
Shop
Wishlist0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

Sonax Restaures i Plastikave te Zeza 100 ml

8,99 

Buy Now Krahasoni
EAN: 4064700409101
Availability: In Stock
SKU:409100

Freskon dhe ruan ngjyrën për të gjitha pjesët e jashtme plastike në veturë.Përdorim i lehtë dhe i pastër me përdorim të sfungjerit aplikues.

Weight 100 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sonax Restaures i Plastikave te Zeza 100 ml”
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Product has been added to your cart