Home
Shop
Wishlist0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

Sonax Sfungjer per polirim i gjelbert 85 mm

27,99 

Buy Now Krahasoni
EAN: 4064700494244
Availability: In Stock
SKU:494241

SONAX Sfungjer për polirim 85 (Mesatare) – Standarde – 494241

Sfungjer mesatarisht i fortë me pore të formuara mirë për makinë polirimi pa-Hologram për polirimin e veturave me ngjyrë të turbullt dhe pak të humbur, duke përdorur polirat me pak efekt abraziv. Diametri 160mm. Me ngjitësin prapa siguron lëvizje jashtëzakonisht të mirë. E rekomanduar të përdoret me SONAX Polir dhe Wax Profesional NanoPro dhe Sonax Perfect Finish Profesional.

Weight 0,2 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sonax Sfungjer per polirim i gjelbert 85 mm”
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Product has been added to your cart