Home
Shop
Wishlist0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

SONAX Sham. për Veturë me Shkël. 1L

6,49 

Buy Now Krahasoni
EAN: 4064700314306
Availability: In Stock
SKU:314300

Depërton dhe e eliminon papastërtinë pa e dëmtuar shtresën mbrojtëse të Wax-it në sipërfaqe. Pastron të gjitha sipërfaqet e veturave, gomës, plastikës dhe xhamit.

Weight 1000 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SONAX Sham. për Veturë me Shkël. 1L”
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Product has been added to your cart