Home
Shop
Wishlist0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

SONAX Past. i Kabrio. Me Form. Anti-Ujë 300ml

15,99 

Krahasoni
EAN: 4064700310209
Availability: Out of stock
SKU:310200

Bën sigurimin e materialeve si ato të kabrioletëve dhe tekstilit që të mos depërtojë uji, sidomos siguron pjesët që palosën dhe ato të qepura. Rifreskon ngjyrat dhe ndihmon në parandalimin e krijimit të papastërtive. Mbron dhe siguron nga uji tekstilin e brendshëm në veturë. Parandalon papastërtitë dhe lagështinë që të deportojë në teksti, ulëset me material Alkantare (vellur) dhe tepihë. Produkti është transparent dhe i përshtatshëm për të gjitha ngjyrat.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SONAX Past. i Kabrio. Me Form. Anti-Ujë 300ml”
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Product has been added to your cart