Home
Shop
Wishlist0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

SONAX Sprej për Maskë Vanilja – Fresh 400ml

6,49 

Buy Now Krahasoni
EAN: 4064700342309
Availability: In Stock
SKU:342300

SONAX Sprej për Maskë vanilja-fresh – 342300

SONAX Sprej për Maskë vanilja-fresh Produkt për pastrimin dhe mirëmbajtjen të gjitha pjesëve plastike të brendshme në veturë. Jep një shkëlqim të ri, me një aromë të freskët vanilje.

Weight 0,4 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SONAX Sprej për Maskë Vanilja – Fresh 400ml”
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Product has been added to your cart