Home
Shop
Wishlist0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

Sonax Uje Per Xhama Limon Veror 5 l

6,49 

Buy Now Krahasoni
EAN: 4056554007343
Availability: In Stock
SKU:260555

Ujë për xhama i gatshëm për përdorim për xhamat përpara si dhe dritat të cilat posedojnë fshesa, për stinën e verës. Shpejt largon insektet, vajin, tymin, silikonin dhe tjera shtresat e papërshtatshme nga xhami dhe dritat .Nuk shkakton çarje ne drita anti-shkëlqim të bëra nga poli karboni. 

Weight 5000 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sonax Uje Per Xhama Limon Veror 5 l”
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Product has been added to your cart