Home
Shop
Wishlist0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

SONAX Xtreme Pastrues i Maskës Matt Finish 500 ml

9,99 

Buy Now Krahasoni
EAN: 4064700283244
Availability: In Stock
SKU:283241

SONAX Xtreme Pas1s i Maskës matt finish – 283241

SONAX Xtreme Pas1s i Maskës matt finish Pastron dhe kujdesët për të gjitha pjesët plastike të brendshme në makinë. Besueshmërisht pengon pengesat elektrostatike dhe eliminon pluhurin. Rinovon dhe mban të freskët sipërfaqet e matit. Me aromë të këndshme e të freskët.

Weight 0,5 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SONAX Xtreme Pastrues i Maskës Matt Finish 500 ml”
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Product has been added to your cart