Home
Shop
Wishlist0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

Tester per Bateri 12 W

6,29 

Buy Now Krahasoni
EAN: 9002852717212
Availability: In Stock
SKU:1721

Testuesi shumëfunksional i baterisë/alternatorit PRAXIS është një mjet i shkëlqyeshëm për t’u mbajtur në dorë. Një mjet me kaq shumë funksione: kontrolli i gjendjes së alternatorit, kontrolli i gjendjes së baterisë, kontrolli para karikimit dhe ekrani i mbingarkesës.

KARAKTERISTIKAT:
Ekrani me 6 LED është i lehtë për t’u lexuar, dhe madhësia e vogël dhe pesha e lehtë e bëjnë atë më të rehatshëm për t’u përdorur.
Tensioni dhe rryma maksimale: 12V
Do të merrni gjithashtu dy klipe testimi për përdorim të sigurt dhe të lehtë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tester per Bateri 12 W”
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Product has been added to your cart