Home
Shop
Wishlist0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

Busy Mbushes Per veture Usb-A / QC 3.0

5,99 

Buy Now Krahasoni
EAN: 3800148507266
Availability: In Stock
SKU:50726

Prezantimi i karikuesit të makinës PD 18 Wats, përmirësimi i përsosur për aftësitë e karikimit të automjetit tuaj. Ky karikues i fuqishëm makine është i aftë të japë deri në 18 Watt fuqi, duke e bërë atë ideal për karikimin e shpejtë të pajisjeve tuaja USB-C dhe USB-A. Përputhshmëria e tij e gjerë siguron që mund të karikojë pothuajse çdo pajisje, ndërsa madhësia e saj kompakte e bën të lehtë marrjen me vete kudo që të shkoni. Karakteristikat e tij të integruara të sigurisë ofrojnë mbrojtje nga mbirryma, mbitensioni dhe mbinxehja për një përvojë të besueshme dhe të sigurt karikimi. Me dizajnin e tij elegant, modern dhe aftësitë me performancë të lartë, karikuesi i makinës PD 18 Wats është shtesa perfekte për ngasjet tuaja të përditshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Busy Mbushes Per veture Usb-A / QC 3.0”
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Product has been added to your cart