Home
Shop
Wishlist0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

Clinex Aroma Relaks 5 L

27,99 

Krahasoni
EAN: 5907513273509
Availability: Out of stock
SKU:77681

Clinex Air Freshener Relax është mënyra e përsosur për të freskuar shtëpinë dhe makinën tuaj. Ky ozoner me ajër të lëngshëm është krijuar për të hequr shpejt dhe me efikasitet aromat nga ajri pa lënë mbetje. Me formulën e tij unike, eliminon në mënyrë efektive aromat nga erërat e kafshëve shtëpiake, tymi, gatimi dhe ajri i mykur. Ky freskues i fuqishëm ajri ndihmon gjithashtu në reduktimin e alergeneve në ajër dhe për të krijuar një aromë të këndshme dhe freskuese. Është gjithashtu jo toksik, duke e bërë plotësisht të sigurt për t’u përdorur rreth fëmijëve dhe kafshëve shtëpiake. Freshuesi i ajrit Clinex është i lehtë për t’u përdorur dhe është i përsosur për çdo shtëpi apo makinë. Me veprimin e tij të shpejtë dhe të fuqishëm, mund të jeni të sigurt që shtëpia dhe makina juaj do të kenë erë të freskët dhe të pastër.

Weight 5000 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Clinex Aroma Relaks 5 L”
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Product has been added to your cart