Home
Shop
Wishlist0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

Drita LED Feston C5-10W – 54008

2,29 

Buy Now Krahasoni
EAN: 3808650540085
Availability: In Stock
SKU:54008

Drita me 6 LED, për ndriqim të tabelave dhe ndriqim të brendshëm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Drita LED Feston C5-10W – 54008”
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Product has been added to your cart