Shtëpi
Dyqane
Shkencëtarët0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

Falcon Pastrues I Xhamave 750 ml

3,99 

Blej tani Krahasoni
EAN: 5908241631333
disponueshmëria : në stok
SKU:100104

Detërgjenti është I destinuar për pastrimin e xhamave të veturës. Për shkak të formulës unike të shkumës produkti largon të gjitha njollat nga të gjitha sipërfaqet e xhamave duke mos lënë shenja. Agjenti Bio-Shkatërrues sipas formulës speciale 2në1 largon në mënyrë efikase insektet nga xhami, dritat dhe sipërfaqeve të tjera të veturës.

Peshë 750 g/kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Falcon Pastrues I Xhamave 750 ml”
Review now to get coupon!

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Kthim në top
Produkti është shtuar në çantën tuaj