Home
Shop
Wishlist0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

*SONAX Leckë Mikrofibër PLUS Interier 3C

12,99 

Krahasoni
EAN: 4064700025257
Availability: Out of stock
SKU:450941

SONAX Leckë Mikrofibër PLUS Interier dhe Xhama 50×60 3 lecka ultra të mirë me mikrofibra. Nuk lë shtresa, njolla dhe garzë. Për përdorim në sipërfaqe të buta: Përdorni të lagur për pastrim, të terur për fshirje ose polirim.
Për përdorim në sipërfaqe të tekstilit : Përdorni të lagur.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “*SONAX Leckë Mikrofibër PLUS Interier 3C”
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Product has been added to your cart