Shtëpi
Dyqane
Shkencëtarët0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

SONAX Mbrojtes i Plastikes 1 L

20,99 

Blej tani Krahasoni
EAN: 4064700205406
disponueshmëria : në stok
SKU:205405

SONAX Mbrojtes i Plastikes – 205405

SONAX PROFILINE Agjent mbrojtës plastik – 205405 Agjent mbrojtës plastik, për mirëmbajtjen profesionale të makinave. Rifreskon ngjyrat, lë një shkëlqim delikate dhe mbulon njollat ​​dhe gërvishtjet e forta. Mbron të gjitha sipërfaqet plastike në brendësi të automjetit. Mbrojtje optimale për ndarjen e motorit. Pa tretës.

Peshë 1 g/kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SONAX Mbrojtes i Plastikes 1 L”
Review now to get coupon!

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Kthim në top
Produkti është shtuar në çantën tuaj