Shtëpi
Dyqane
Shkencëtarët0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

*****SONAX Mbrojtes Per Plastke int & ext 300ml

7,99 

Krahasoni
EAN: 4056554000832
disponueshmëria : S’ka stok
SKU:205141

Losion i cilësisë së lartë për pjesët plastike dhe ato të gomës.Pastron, mirëmban dhe mbron mbrenda dhe jashtë.Depërton thellë në sipërfaqe.Pjesët e plastikës dhe gomës pastrohën lehtë dhe mbrohën nga të gjitha efektet klimatike .Antistatik, rifreskon ngjyrat dhe lë aromë të këndshme. Një rezultat i shkëlqyer!

Peshë 300 g/kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “*****SONAX Mbrojtes Per Plastke int & ext 300ml”
Review now to get coupon!

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Kthim në top
Produkti është shtuar në çantën tuaj