Home
Shop
Wishlist0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

SONAX Pastrues Për Motorë

8,49 

Buy Now Krahasoni
EAN: 4064700543201
Availability: In Stock
SKU:543200

Pastron motorët, makinat dhe pjesët e forta. Largon papastërtitë e yndyrshme.

Weight 500 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SONAX Pastrues Për Motorë”
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Product has been added to your cart