Home
Shop
Wishlist0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

Sonax Reduktues i Tymit 250ml

6,99 

Krahasoni
EAN: 4064700517103
Availability: Out of stock
SKU:517100

I formuluar për të parandaluar djegien e tepruar të vajit dhe rrjedhjen e vajit. Formula shumë e trashë rigjenon copë litari të ngurtësuar motorik, mbyll rrjedhjet midis pjesëve të levizjes se motorrit, ngadalëson motorin dhe zhurmat e valvulave përmirëson kompresimin dhe redukton konsumin e vajit.Stabilizon filmin e vajit, parandalon formimin e llumit dhe llakut dhe kështu heq tymin. I përshtatshëm për benzinë dhe motorët me naftë.

Weight 250 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sonax Reduktues i Tymit 250ml”
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Product has been added to your cart