Shtëpi
Dyqane
Shkencëtarët0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

Sonax Sfungjer Per Polorim Verdhe 143 DA

11,99 

Krahasoni
EAN: 4064700020023
disponueshmëria : S’ka stok
SKU:493341

SONAX Sfungjer I Verdhë 143 Dual Action-Finish Pad – 493341

Sfungjer më i butë me pore të hapura dhe qeliza shumë të sheshta për lustrimin e makinave me lustrim orbital. Jetë e gjatë shërbimi falë ventilimit të mirë dhe ftohjes speciale në qendër. Përthithja e lartë e sfungjerit parandalon spërkatjen.

Peshë 0,2 g/kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Sonax Sfungjer Per Polorim Verdhe 143 DA”
Review now to get coupon!

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Kthim në top
Produkti është shtuar në çantën tuaj