Home
Shop
Wishlist0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

Antenë Për Veturë 32100

3,99 

Buy Now Krahasoni
EAN: 9002853321005
Availability: In Stock
SKU:32100

Kjo Antenë për Veturë është krijuar për t’ju mbajtur të lidhur në lëvizje. Është e përkryer për pronarët e makinave dhe kamionëve që duan të qëndrojnë të lidhur gjatë rrugës. Kjo antenë është e lehtë për t’u instaluar dhe do të sigurojë marrjen e qartë të sinjaleve të radios AM/FM. Është bërë nga materiale të qëndrueshme që mund t’i rezistojnë kushteve të vështira të motit dhe është projektuar për t’iu përshtatur shumicës së automjeteve. Me këtë antenë, ju mund të shijoni tingull të pastër kristal dhe të qëndroni të lidhur ndërsa jeni duke vozitur.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Antenë Për Veturë 32100”
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Product has been added to your cart