Home
Shop
Wishlist0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

Falcon Pastrues I Tekstilit 750 ml

4,99 

Buy Now Krahasoni
EAN: 5908241631326
Availability: In Stock
SKU:100103

Detërgjenti është I destinuar për pastrimin e tapicerive dhe interierit të veturës. Për shkak të formulës unike të shkumës produkti pastron, rinovon, ndez dhe neutralizon ngjyrat dhe largon kundërmimet në mënyrë të përsosur. Lë një aromë të këndshme. Ajo rikthen në masë të madhe freskinë dhe ngjyrat intensive të tapicerive.

Weight 750 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Falcon Pastrues I Tekstilit 750 ml”
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Product has been added to your cart