Shtëpi
Dyqane
Shkencëtarët0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

SONAX Dorëz për Kujdesin e Plastikës

4,49 

Blej tani Krahasoni
EAN: 4064700417205
disponueshmëria : në stok
SKU:417200

SONAX Dorëz për kujdesin e plastikës – 417200

SONAX Dorëza për kujdesin e plastikës lehtëson përdorimin e produkteve të plastikës në veturë duke siguruar rezultat të jashtëzakonshëm. Xhepi dhe forma e saj speciale bën më të lehtë depërtimin në pjesët ku është vështirë të depërtohet.

Peshë 0,1 g/kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SONAX Dorëz për Kujdesin e Plastikës”
Review now to get coupon!

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Kthim në top
Produkti është shtuar në çantën tuaj