Home
Shop
Wishlist0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

SONAX Dorëz për Kujdesin e Plastikës

4,49 

Buy Now Krahasoni
EAN: 4064700417205
Availability: In Stock
SKU:417200

SONAX Dorëz për kujdesin e plastikës – 417200

SONAX Dorëza për kujdesin e plastikës lehtëson përdorimin e produkteve të plastikës në veturë duke siguruar rezultat të jashtëzakonshëm. Xhepi dhe forma e saj speciale bën më të lehtë depërtimin në pjesët ku është vështirë të depërtohet.

Weight 0,1 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SONAX Dorëz për Kujdesin e Plastikës”
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Product has been added to your cart