Shtëpi
Dyqane
Shkencëtarët0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

SONAX Injektor i Karburantit & Pastrues 250ml

5,99 

Blej tani Krahasoni
EAN: 4064700519107
disponueshmëria : në stok
SKU:519100

SONAX Injektor i Karburantit & Pas1s i Karburatorit. – 519100

SONAX Injektor i Karburantit & Pas1s i Karburatorit. Aditiv i formuluar për parandalimin e problemeve të ndezjes, përtacinë e motorit, përgjigjën e dobët të valvulës dhe humbjen e fuqisë. Pastron injektorët, karburatorat, valvulat, kandelat etj.

Peshë 0,3 g/kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SONAX Injektor i Karburantit & Pastrues 250ml”
Review now to get coupon!

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Kthim në top
Produkti është shtuar në çantën tuaj