Shtëpi
Dyqane
Shkencëtarët0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

SONAX Pastrues Për Sistemin e Dieselit 250ml

5,99 

Blej tani Krahasoni
EAN: 4064700518100
disponueshmëria : në stok
SKU:518100

SONAX Pas1s Për Sistemin e Dieselit – 518100 SONAX Pas1s Për Sistemin e Dieselit Aditiv i formuluar në mënyrë që ti largojë mbetjet e dëmshme nga i gjithë sistemi i Diesel-it dhe ta mbajë atë të pastër. Po ashtu pastron injeksionet dhe gjithë dhomën e djegjës.

Peshë 0,3 g/kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SONAX Pastrues Për Sistemin e Dieselit 250ml”
Review now to get coupon!

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Kthim në top
Produkti është shtuar në çantën tuaj