Home
Shop
Wishlist0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

SONAX Mbrojtës i Sistemit të Dieselit CR 250ml

6,49 

Buy Now Krahasoni
EAN: 4064700521100
Availability: In Stock
SKU:521100

SONAX Mbrojtës i Sistemit të Dieselit për Sistemet e Dieselit Common Rail – 521100

Mbrojtës i Sistemit të Dieselit për Sistemet e Dieselit Common Rail Aditiv i ri anti bakterial dhe agjentë anti-oksidimi. Zgjat jetën e punës të Diesel sistemeve. Kursen naftën duke precizuar injeksionin e Dieselit dhe automatizimin.

Weight 0,3 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SONAX Mbrojtës i Sistemit të Dieselit CR 250ml”
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Product has been added to your cart