Shtëpi
Dyqane
Shkencëtarët0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

SONAX Mbrojtës i Sistemit të Dieselit CR 250ml

6,49 

Blej tani Krahasoni
EAN: 4064700521100
disponueshmëria : në stok
SKU:521100

SONAX Mbrojtës i Sistemit të Dieselit për Sistemet e Dieselit Common Rail – 521100

Mbrojtës i Sistemit të Dieselit për Sistemet e Dieselit Common Rail Aditiv i ri anti bakterial dhe agjentë anti-oksidimi. Zgjat jetën e punës të Diesel sistemeve. Kursen naftën duke precizuar injeksionin e Dieselit dhe automatizimin.

Peshë 0,3 g/kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SONAX Mbrojtës i Sistemit të Dieselit CR 250ml”
Review now to get coupon!

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Kthim në top
Produkti është shtuar në çantën tuaj