Shtëpi
Dyqane
Shkencëtarët0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

Sonax Largues I insekteve Star 750 ml

7,99 

Blej tani Krahasoni
EAN: 4064700233409
disponueshmëria : në stok
SKU:233400

SONAX Largues I Insekteve Star – 233400
SONAX Largues I Insekteve Star Largues efektiv I insekteve, I cili largon shpejtë dhe në mënyrë gjentile edhe mbetjet e insekteve më të forta dhe të tharra mirë në sipërfaqet e xhamit, ngjyrës, kromit dhe plastikës pa I dëmtuar sipërfaqet. Mbetjet eliminohen plotësisht dhe lehtë. Ideale pë përdorim para secilës larje të veturës.

Peshë 0,8 g/kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Sonax Largues I insekteve Star 750 ml”
Review now to get coupon!

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Kthim në top
Produkti është shtuar në çantën tuaj