Shtëpi
Dyqane
Shkencëtarët0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

Sonax Speed Protectant 1L

19,99 

Blej tani Krahasoni
EAN: 4064700288409
disponueshmëria : në stok
SKU:288405

SONAX PROFILINE Mbrojtje e Shpejtë – 288405

Përfundim i shpejtë me mbrojtje ideale me Wax Carnauba për ngjyra të reja apo të sapo poliruara. Prodhon sipërfaqe me ngjyra të intensifikuara dhe shkëlqim të thellë. E përshtatshme për veturat që ekspozohën në ambientet e jashtme. Aplikim i shpejtë, mbrojtje afatgjate. Përmban Wax natyral nga Carnauba.

Peshë 1 g/kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Sonax Speed Protectant 1L”
Review now to get coupon!

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Kthim në top
Produkti është shtuar në çantën tuaj