Home
Shop
Wishlist0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

SONAX Pastrues I Fellneve 10 L

69,99 

Krahasoni
Availability: Out of stock
SKU:650600

Pas1s me acid shumë efektiv, shpejtë dhe lehtë largon papastërtitë e forta të krijuara pluhuri I djegur I frenave dhe tjera papastërtive rrugore nga fellnet e hekurit dhe aluminit. Produkti është pa kundërmim dhe nuk ka efekt në plastika.

Weight 10000 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SONAX Pastrues I Fellneve 10 L”
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Product has been added to your cart