Home
Shop
Wishlist0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

SONAX Start Sprej 250ml

6,49 

Buy Now Krahasoni
EAN: 4064700312104
Availability: In Stock
SKU:312100

SONAX Start Sprej – 312100

SONAX Start Sprej
SONAX Start Spreji ndihmon për ndezjen e të gjitha veturave si diesel ashtu edhe atyre me benzin. Formula e produktit ruan fuqinë e baterisë dhe parandalon ngrirjën e karburatorit.

Weight 0,3 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SONAX Start Sprej 250ml”
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Product has been added to your cart