Shtëpi
Dyqane
Shkencëtarët0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

SONAX Sfungjer Shume Qellimesh

3,99 

Blej tani Krahasoni
EAN: 4064700428010
disponueshmëria : në stok
SKU:428000

SONAX Sfungjer Shumë Qëllimesh – 428000
SONAX Sfungjer Shumë Qëllimesh Sfungjer me dhunti të shumta dhe shumë absorbues.
Ana e hirit:Për larje normale të veturës
Ana e bardhë:Për heqjen papastërtive të forta si mbetjet e insekteve.

Peshë 0,1 g/kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SONAX Sfungjer Shume Qellimesh”
Review now to get coupon!

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Kthim në top
Produkti është shtuar në çantën tuaj