Home
Shop
Wishlist0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

SONAX Sfungjer Shume Qellimesh

3,99 

Krahasoni
EAN: 4064700428010
Availability: Out of stock
SKU:428000

SONAX Sfungjer Shumë Qëllimesh – 428000
SONAX Sfungjer Shumë Qëllimesh Sfungjer me dhunti të shumta dhe shumë absorbues.
Ana e hirit:Për larje normale të veturës
Ana e bardhë:Për heqjen papastërtive të forta si mbetjet e insekteve.

Weight 0,1 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SONAX Sfungjer Shume Qellimesh”
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Product has been added to your cart