Home
Shop
Wishlist0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

SONAX Sprej për Maskë Limon – Fresh 400ml

6,49 

Buy Now Krahasoni
EAN: 4064700343306
Availability: In Stock
SKU:343300

SONAX Sprej për Maskë limon-fresh – 343300

Produkt për pastrimin dhe mirëmbajtjen të gjitha pjesëve plastike të brendshme në veturë. Jep një shkëlqim të ri, me një aromë të freskët limoni .

Weight 0,4 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SONAX Sprej për Maskë Limon – Fresh 400ml”
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Product has been added to your cart