Shtëpi
Dyqane
Shkencëtarët0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

Sonax wax per bicikleta 300 ml

7,99 

Blej tani Krahasoni
EAN: 4064700833203
disponueshmëria : në stok
SKU:833200

SONAX Wax për biçikleta 300ml – 833200

Produkti në mënyrë efikase mbron pjesët e ngjyrosura, pjesët metalike, pjesët e ngjyrosura, ngjyrën matt si dhe karbonin e vendosur në biçikletë i cili i reziston motit. Prodhon një shtresë mbrojtëse për sipërfaqet. Zvogëlon ngjitjen e papastërtive dhe pluhurit. Mund të përdoret edhe për e-biçikleta.

Peshë 0,3 g/kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Sonax wax per bicikleta 300 ml”
Review now to get coupon!

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Kthim në top
Produkti është shtuar në çantën tuaj