Home
Shop
Wishlist0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

Aroma Fresh Bag Vanill

2,49 

Buy Now Krahasoni
EAN: 5907718926071
Availability: In Stock
SKU:977015

Një qese aromatike dekorative që përmban topa polimer të aromatizuar me aroma. E përkryer për t’u varur në pasqyrën e pamjes së pasme ose për t’u instaluar në një ventilim ajri.

 

UDHËZIME PËR PËRDORIM:
Hiqeni produktin nga paketimi. Lidheni shiritin në pasqyrën e pasme ose instaloni produktin në një ajrim dhe shijoni aromën tuaj të preferuar deri në 40 ditë.

 

TEKNOLOGJIA:
Polimer – një material i sigurt që përfshin një aromë e cila lirohet gjatë procesit të avullimit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Aroma Fresh Bag Vanill”
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Product has been added to your cart