Home
Shop
Wishlist0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

Aroma X Shape Mukhalat

2,99 

Krahasoni
EAN: 5904224108953
Availability: Out of stock
SKU:877062

AROMA CAR X SHAPE X Shape është një freskues ajri polimer për shoferët që vlerësojnë minimalizmin dhe dizajnin modern. E vendosur në ventilim, freskia dhe aroma origjinale e përbërë nga parfumet franceze qëndron e freskët deri në 40 ditë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Aroma X Shape Mukhalat”
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Product has been added to your cart