Shtëpi
Dyqane
Shkencëtarët0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

Busy Altoparlant me Bluetooth Portable

17,99 

Blej tani Krahasoni
EAN: 3800148510372
disponueshmëria : në stok
SKU:51037

– Altoparlant Hi-Fi me dimensione 45 mm dhe 2 altoparlantë për zë të pastër dhe të pastër
– Distanca e zërit deri në 10 metra
– Kapaciteti i baterisë 3.7V 2400 mAh
– Koha e punës (kur dëgjoni muzikë normalisht) – 5 orë
– Pesha për njësi – rreth 558 g
– Koha e karikimit – 3-4 orë
– Aksesorët – Një kabllo Aux, një kabllo USB dhe manual

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Busy Altoparlant me Bluetooth Portable”
Review now to get coupon!

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Kthim në top
Produkti është shtuar në çantën tuaj