Shtëpi
Dyqane
Shkencëtarët0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

Busy Mbajtes magnetik per telefon-Black

4,49 

Blej tani Krahasoni
EAN: 3800148506870
disponueshmëria : në stok
SKU:50687

– Magnet të fuqishëm që mbajnë pajisjen tuaj të sigurt
– Lehtë në përdorim dhe super dizajn
– Nuk ndërhyn me sinjalin
– Pjesë metalike shtesë
– 360 gradë nuk e pengon vozitjen

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Busy Mbajtes magnetik per telefon-Black”
Review now to get coupon!

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Kthim në top
Produkti është shtuar në çantën tuaj