Home
Shop
Wishlist0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

Busy Mbajtes magnetik per telefon-Black

4,49 

Buy Now Krahasoni
EAN: 3800148506870
Availability: In Stock
SKU:50687

– Magnet të fuqishëm që mbajnë pajisjen tuaj të sigurt
– Lehtë në përdorim dhe super dizajn
– Nuk ndërhyn me sinjalin
– Pjesë metalike shtesë
– 360 gradë nuk e pengon vozitjen

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Busy Mbajtes magnetik per telefon-Black”
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Product has been added to your cart