Shtëpi
Dyqane
Shkencëtarët0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

Busy Kabllo 3 ne 1

19,99 

Blej tani Krahasoni
EAN: 3800148506900
disponueshmëria : në stok
SKU:50690

‘-Kabllo super i qëndrueshëm, mjaft rezistent ndaj përkuljes.
3 në 1 karikimi dhe sinkronizimi i lidhësve iPhone, Micro-USB ose USB Type-C

-E pajtueshme me USB 2.0

– Çip i licencuar që nuk shkakton gabime dhe 100% i sigurt për t’u përdorur në të gjitha pajisjet.

-Përshtatet të gjitha modelet si: iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone SE, iPhone 6s Plus, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6 , iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPad Pro (10,5 inç), iPad Pro (12,9 inç) Gjenerata e dytë, iPad Pro (12,9 inç) Gjenerata e parë, iPad Pro (9,7 inç), iPad mini 4, iPad Air 2, iPad mini 3, iPad Air, iPad mini 2, iPad mini, iPad (gjenerata e 5-të), iPad (gjenerata e 4-të), iPod touch (gjenerata e 6-të), iPod touch (gjenerata e 5-të) dhe modele më të reja

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Busy Kabllo 3 ne 1”
Review now to get coupon!

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Kthim në top
Produkti është shtuar në çantën tuaj