Shtëpi
Dyqane
Shkencëtarët0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

SONAX Sfungjer me Mikrofibra 2/1

7,99 

Blej tani Krahasoni
EAN: 4064700428102
disponueshmëria : në stok
SKU:428100

Sfungjer i madh për një larje extra të veturës. Me dy anë të ndryshme mikrofiberi. Fijet e gjata janë të krijuara për pastrim të butë dhe krijojne shkumë. Pjesa e butë largon papastërtitë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SONAX Sfungjer me Mikrofibra 2/1”
Review now to get coupon!

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Kthim në top
Produkti është shtuar në çantën tuaj