Shtëpi
Dyqane
Shkencëtarët0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

SONAX Sfungjer Aplikacioni Shumë I Butë

7,99 

Blej tani Krahasoni
EAN: 4064700417144
disponueshmëria : në stok
SKU:417141

Për shpërndarje në mënyrë gjentile të waxit, polirave dhe losioneve. I butë në sipërfaqe. E qëndrueshme dhe mund të aplikohet për shumë produkte. Përshtatët në mënyrë përfekte me dorë, është fleksibile dhe mbërrin edhe pëlcitjet më të vogla. Mund të lahet në makinë dhe kështu mund të përdoret shumë here.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SONAX Sfungjer Aplikacioni Shumë I Butë”
Review now to get coupon!

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Kthim në top
Produkti është shtuar në çantën tuaj