Home
Shop
Wishlist0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

Busy Mbajtes per Telefon 3 in 1

8,99 

Buy Now Krahasoni
EAN: 3800148507181
Availability: In Stock
SKU:50718

Aksesorët: filxhan thithës ekstra i fortë për montim në kllapa të xhamit të përparmë, në pult ose në ajrin e makinës pa lënë asnjë shenjë.

Kjo montim ofron një mënyrë të thjeshtë dhe të sigurt për të lidhur telefonin tuaj duke e bërë atë ideal për makina, kamionë, SUV, etj.

Xheli ngjitës më i fortë me 3 shtresa, i cili e bën mbajtësin më të sigurt në krahasim me arna të zakonshme me një mekanizëm ngjitës shtesë që siguron fuqi të fortë thithjeje në sipërfaqe të lëmuara dhe nuk lë gjurmë pas.

Aplikim i lehtë, përputhshmëri e gjerë: vetëm me njërën dorë, mund ta lëshoni ose vendosni celularin tuaj në sekonda.

Kapëse jo rrëshqitëse që e mbajnë pajisjen fort dhe nuk shkaktojnë dëme.

Krahu teleskopik që lejon një pamje më të mirë të pajisjes.

Një bashkim që lejon rrotullim 360 gradë për rregullim më të lehtë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Busy Mbajtes per Telefon 3 in 1”
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Product has been added to your cart