Shtëpi
Dyqane
Shkencëtarët0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

Busy Mbushes Per Veture PD 25 W

6,99 

Blej tani Krahasoni
EAN: 3800148507273
disponueshmëria : në stok
SKU:50727

Ky karikues makine PD 25 Wats është aksesori i përsosur për të mbajtur telefonin ose tabletin tuaj të ndezur ndërsa jeni në rrugë. Me një dalje 25 W, ky karikues karikon me shpejtësi pajisjet tuaja, kështu që ju mund të vazhdoni të punoni, të luani ose të shikoni filma pa ndërprerje. Karikuesi është i lehtë dhe kompakt, kështu që përshtatet lehtësisht në tastierën qendrore ose kutinë e dorezës së çdo makine dhe veçoritë e tij të sigurisë sigurojnë që pajisjet tuaja të qëndrojnë të mbrojtura gjatë karikimit. Ai gjithashtu vjen me një port universal USB-C, duke e bërë atë të pajtueshëm me shumicën e pajisjeve moderne. Me këtë karikues makine, nuk do t’ju duhet të shqetësoheni më kurrë që pajisjes suaj t’i mbarojë lëngu.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Busy Mbushes Per Veture PD 25 W”
Review now to get coupon!

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Kthim në top
Produkti është shtuar në çantën tuaj