Home
Shop
Wishlist0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

Busy Mbushes PD 38 W

14,99 

Buy Now Krahasoni
EAN: 3800148507259
Availability: In Stock
SKU:50725

Prezantimi i karikuesit të makinës PD 38 Wats, mënyra e përsosur për t’i mbajtur pajisjet tuaja të ndezura ndërsa jeni në lëvizje. Ky karikues kompakt është krijuar për t’u përshtatur në çdo makinë dhe është i pajtueshëm me shumicën e pajisjeve USB-C, duke e bërë atë shoqëruesin e përsosur kur jeni në lëvizje. Ai jep një fuqi të fuqishme 38 W, duke ju lejuar të karikoni shpejt pajisjet tuaja shpejt dhe me besueshmëri. Karikuesi ka një dizajn elegant dhe modern. Shijoni komoditetin e karikimit të shpejtë në lëvizje me karikuesin e makinës PD 38 Wats.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Busy Mbushes PD 38 W”
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Product has been added to your cart